česky english deutsch
ikona16

Průmyslové odsavače

NEDERMAN | KEMPER | EKO-ŠIMKO

NEDERMAN

Společnost Nederman se sídlem ve švédském Helsingborgu, je globálním hráčem na trhu výrobků a systémů určených pro pracovní prostředí.

Více než 60 let zkušeností pomáhá skupině dále rozvíjet širokou nabídku moderních výrobků pro odsávání prachu a kouře, výfukových zplodin, nabídku hadicových a kabelových navijáků, stínění pracovišť a ochranné prostředky.


KEMPER

Firma KEMPER se od roku 1977 zabývá vývojem, výrobou, prodejem, montážemi a servisováním zařízení pro ochranu vzduchu na pracovištích. Tím výrazně napomáhá vylepšování pracovních podmínek a dodržování požadavků na čistotu vzduchu.

 V současnosti patří společnost k předním světovým výrobcům a výrobní plochou 10.000m2 v Poříčí nad Sázavou také k největším výrobcům v České republice.

 Zařízení firmy Kemper jsou určena pro odsávání a filtraci vzduchu v kovozpracovatelském průmyslu – při svařování, broušení nebo termickém dělení kovů. Dále potom pro odsávání výfukových plynů od motocyklů, osobních, dodávkových, nákladních aut a stavebních strojů.


Eko-Šimko

Firma EKO-ŠIMKO s.r.o. vznikla v roce 1990 jako rodinná firma, která se od samého začátku věnuje vývoji a výrobě odsavačů, vysavačů, odsávaných pracovních stolů pro různou technologii.

Podstatnou část výroby tvoří dodávky komplexních řešení odsávání pracovišť. Ve výrobním programu má také výrobu centrálních vysavačů pro rodinné domky, penzióny i provozy. Nabízený sortiment trvale rozšiřuje, konstrukce pracuje v nejmodernějším softwaru 3D, zpracování plechu je prováděno na strojním vybavení CNC.

Výrobky firmy EKO-ŠIMKO s.r.o. jsou dnes ve více než 5900 firmách a laboratořích v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Ukrajině, Rusku, USA, Austrálii a v řadě dalších vyspělých zemí.


© 2011 ARTWELD - tel: +420 482 345555-57, e-mail: centrala@artweld.cz
TOPlist