česky english deutsch

Naše ryze česká firma působí v oblasti prodeje produktů pro svařování již od roku 1998. Nabízený sortiment pečlivě vybíráme tak, aby splňoval nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň byl k dispozici za přijatelnou cenu. Filosofie naší společnosti se opírá o nadstandardní individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým potřebám a požadavkům.

Pro Artweld není smyslem obchodu pouze prodat výrobek, ale navrhnout zákazníkovi taková technická řešení, která vedou k zefektivnění výrobních činností. Tato doporučení přinášejí zrychlení svařovacích procesů, úspory energií, ochranných plynů a v neposlední řadě zvýšení kvality finálních výrobků. U veškerých předkládaných nabídek proto porovnáváme vynaložené pořizovací náklady a celkový ekonomický přínos pro zákazníka.

Spokojenost klienta je pro nás největší odměnou a zároveň závazkem neustále se zdokonalovat. Proto jsou všichni naši pracovníci pravidelně školeni, a to nejen v oblasti všeobecných znalostí produktů, ale i praktických svařovacích dovedností, účastní se odborných seminářů a i k těm nejmenším úkolům přistupují s mimořádnou zodpovědností. Množství našich zákazníků a jejich požadavky nás motivovaly k tomu, abychom svou obchodní činnost rozšířili do dalších regionů, a proto jsme schopni Vás v současné době obsloužit již v sedmi pobočkách v severních a středních Čechách.

Součástí našich aktivit je i provoz svářečské školy, plnírny technických a uhlovodíkových plynů a svařovna pilových pásů. Všechny tyto provozy jsou na vysoké technologické úrovni a splňují nejvyšší požadovaná kritéria. Odborný personál všech provozů je připraven poskytnout poradenství vždy na vysoké technické úrovni.

V souvislosti s výhradním zastupováním několika renomovaných zahraničních výrobců na českém, případně slovenském trhu, jsme se stali pořadatelem odborných seminářů a pravidelným vystavovatelem na mezinárodních veletrzích, např. na mezinárodním veletrhu Welding v Brně.

Protože v dlouhodobé vizi vnímáme a měříme naše podnikání nejen přímým ekonomickým efektem, ale i určitou společenskou odpovědností, posílili jsme naše lidské zdroje také o zaměstnance se zdravotním postižením.

Jsme přesvědčeni, že Vás následující průřez naší nabídkou produktů a služeb zaujme a budeme se těšit na příjemnou, kvalitní a dlouhodobou spolupráci s Vámi.


Kolektiv spolupracovníků společnosti ARTWELD

 

 

 

 


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Napište nám!


Aktuality
Dnes je 26.09.2018
Svátek má Andrea
15.05. 2018
Praktické tlakové lahve
Máte rádi grilování? V naší nabídce nyní naleznete šikovné tlakové lahve s propan-butanem, které svou velikostí krásně zapadnou do většiny plynových grilů!
+ více ...

07.03. 2018
Navštívili jsme veletrh EISENWARENMESSE
v Kolíně nad Rýnem
+ více ...

18.01. 2018
Nový web svářečské školy - www.svarecskekurzy.cz
nabízí kompletní přehled svářečských kurzů a mnoho dalšího
+ více ...[CNW:Counter]
© 2011 ARTWELD - tel: +420 482 345555-57, e-mail: centrala@artweld.cz
TOPlist