česky english deutsch
ikona12

Pásové pily

BOMAR | PILOUS

BOMAR

Firma BOMAR, spol. s r.o. má sídlo v Brně a byla založena v roce 1993, kdy začínala s 6 zaměstnanci na ploše 120m2. Ve výrobním programu byl pouze jediný model pásové pily - STG 200.

Nyní má společnost Bomar přes 180 zaměstnanců, výrobní plochu 7000 m2 a distribuční síť ve všech evropských zemích, Asii, Americe a Austrálii. Nabídka se rozšířila na více než 50 typů pásových pil, které doplňuje bohatý program manipulačních systémů obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače. Za dobu své existence bylo prodáno více než 38.000 pásových pil Bomar.


PILOUS

Firma PILOUS-pásové pily, vznikla v roce 1994 a v témže roce uvedla na trh první model pásové pily na kov. Od této doby prošla firma bouřlivým vývojem a výsledkem je široká škála vyráběných typů od malých ručních strojů až po průmyslové CNC automaty. Přibližně 80% produkce je exportováno do cca 40 zemí, a to především na trhy západní a východní Evropy, ale i do Ameriky, Asie a Afriky. Současná produkce cca 2500 strojů ročně řadí firmu PILOUS mezi největší světové výrobce profesionálních pásových pil.


TOPlist