česky english deutsch
ikona7

Samostmívací kukly

Speedglas | Balder

Speedglas

3MTMSpeedglasTM9100

Speedglas 9100 vychází z více než 25 let profesních zkušeností s vývojem a výrobou výjimečně spolehlivých a trvanlivých ochranných prostředků pro velmi náročné profesionální svářeče.

3MTMSpeedglasTM100 Warrior

Kvalitní a cenově dostupná svářečská kukla Speedglas 100 pro příležitostné svářeče. Je vhodná pro většinu svářečských aplikací (MMA, MIG/MAG, TIG od 20A).

3MTMSpeedglasTM9002

Osvědčená řada svařovacích kukel 9002 pro profesionální použití, s nejširší nabídkou samostmívacích filtrů. Patentovaná konstrukce svářečského štítu 9002 s výdechovými otvory výrazně redukuje koncentraci oxidu uhličitého v dýchací zóně svářeče. Boční průzory rozšiřují zorné pole a usnadňují tak orientaci svářeče v prostoru.

3MTMSpeedglasTMSL

Nejlehčí svářečská kukla z široké nabídky SM Speedglas, s hmotností pouhých 360g. Je vhodná pro většinu svářečských aplikací (MMA, MIG/MAG, TIG od 20A).

3MTMSpeedglasTMProTop

Svářečská kukla Speedglas s ochrannou přilbou ProTop byla speciálně vyvinuta pro použití v místech se zvýšeným rizikem úrazu hlavy. Speciální pivotový mechanizmus, který spojuje svářečskou kuklu s přilbou a zajišťuje perfektní stabilitu i při zvednutí štítu.


BALDER

Nová generace svářečských kukel BALDER BH3 GRAND s revoluční ADC Plus technologií kompenzace úhlové závislosti je vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG a to i při velmi nízkých svařovacích proudech. Dokladem vysoké kvality svářečských kukel Balder je prodloužená záruka na 3 roky a certifikát DIN Plus s nejlepšími možnými výsledky optické kvality 1/1/1/1.


© 2011 ARTWELD - tel: +420 482 345555-57, e-mail: centrala@artweld.cz
TOPlist